Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

Lubelska
Sandomierz

Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Sandomierzu

7.30, 9.30, 11.15, 12.30 (dla dzieci), 16.00, 20.30 (o 19.30 w okresie zimowym)

Święta zniesione

6.30, 7.30, 9.00, 18.00

Inne parafie w miejscowości
ulica Ożarowska, 27-600, Sandomierz, Powiat Sandomierski, Woj. Świętokrzyskie, 27-600 Sandomierz POL

Parafia Nawrócenia św. Pawła Apostoła  - Sandomierz - ul. Staromiejska 11 - 1.72km
Rektorat św. Michała Archanioła  - Sandomierz - ul. Żeromskiego 6 - 1.79km
Parafia św. Józefa  - Sandomierz - pl. św. Wojciecha 2 - 1.83km
Parafia Chrystusa Króla Jedynego Zbawiciela Świata  - Sandomierz - ul. Dobkiewicza 12 - 2.01km
Rektorat Ducha Świętego  - Sandomierz - ul. Opatowska 10 - 2.03km