Parafia Chrystusa Króla Jedynego Zbawiciela Świata

7:30, 9:00 (kaplica ul. Pogodna), 11:00, 12:30 (dla dzieci), 19:15

6:30, 15:00 (w piątki), 18:00

Inne parafie w miejscowości
ulica dr. Aleksandra Dobkiewicza 12, 27-600, Sandomierz, Powiat Sandomierski, Woj. Świętokrzyskie 12, 27-600 Sandomierz POL

Rektorat św. Michała Archanioła  - Sandomierz - ul. Żeromskiego 6 - 1.52km
Parafia św. Józefa  - Sandomierz - pl. św. Wojciecha 2 - 1.64km
Rektorat Ducha Świętego  - Sandomierz - ul. Opatowska 10 - 1.78km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Sandomierz - ul. Ożarowska 1 - 2.01km
Parafia Nawrócenia św. Pawła Apostoła  - Sandomierz - ul. Staromiejska 11 - 2.21km