Parafia Przenajświętszej Trójcy

Częstochowska
truskolaski

Kościół Przenajświętszej Trójcy w Przystajni

7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00 (Górki)

Rynek, 42-141, Przystajń, Powiat Kłobucki, Woj. Śląskie, 42-141 Przystajń POL

Parafia Świętej Rodziny  - Panki - ul. 1 Maja 1 - 3.87km
Parafia NMP Królowej Polski  - Panki - Janiki 31 - 4.98km
Parafia św. Antoniego z Padwy  - Podłęże Królewskie - Podłęże Królewskie 19 - 5.17km
Parafia Narodzenia NMP  - Bodzanowice - ul. Kościelna 15 - 5.64km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Ługi Radły - ul. Kościelna 14 - 5.68km