Parafia NMP Królowej Polski

krzepicki

Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Janikach

18:00 (zimą o 16:00)

Janiki 31, 42-140, Janiki, Panki, Powiat Kłobucki, Woj. Śląskie 31, 42-140 Panki POL

Parafia Świętej Rodziny  - Panki - ul. 1 Maja 1 - 4.66km
Parafia Przenajświętszej Trójcy  - Przystajń - Rynek 21 - 4.98km
Parafia św. Jakuba  - Krzepice - ul. Kazimierza Wielkiego 1 - 5.50km
Parafia św. Antoniego z Padwy  - Podłęże Królewskie - Podłęże Królewskie 19 - 5.55km
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP  - Opatów - ul. Częstochowska 1 - 6.03km