Parafia Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

Poznańska

Lututów

Kościół Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Pichlicach

18:00 (w okresie zimowym - 17:00)

Średnia: 3.5 (6 głosów)
Pichlice 5A, 98-420, Sokolniki, Powiat Wieruszowski, Woj. Łódzkie 5A, 98-420 Sokolniki POL

Parafia św.Marcina Biskupa  - Walichnowy - - 3.55km
Parafia św. Rocha  - Naramice - Naramice 50 - 4.13km
Parafia Św. Mikołaja Biskupa  - Sokolniki - ul. Szkolna 5 - 5.26km
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła  - Lututów - ul. Gimnazjalna 3 - 5.46km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Świątkowice - Świątkowice 75 - 6.50km