Parafia św. Rocha

Częstochowska
NMP Pocieszenia w Wieluniu

Kościół św. Rocha w Naramicach

Naramice 50, 98-350, Naramice, Biała, Powiat Wieluński, Woj. Łódzkie 50, 98-350 Biała POL

Parafia św.Marcina Biskupa  - Walichnowy - - 3.57km
Parafia św. Piotra w okowach  - Biała - Biała Parcela 14A - 3.85km
Parafia Męczeństwa św. Jana Chrzciciela  - Pichlice - Pichlice 5a - 4.13km
Parafia św. Marii Magdaleny  - Łyskornia - Łyskornia 103 - 4.57km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Świątkowice - Świątkowice 75 - 5.20km