Parafia Matki Bożej Różańcowej

Sułkowice

Kościół Matki Bożej Różańcowej w Biertowicach

Poniedziałek, Środa, Piątek: 17.00; Wtorek, Czwartek, Sobota: 7.00

Biertowice 243, 32-440, Biertowice, Sułkowice, Powiat Myślenicki, Woj. Małopolskie 243, 32-440 Sułkowice POL

Parafia św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy  - Izdebnik - Izdebnik 218 - 2.19km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Sułkowice - ul. Tysiąclecia 1a - 3.59km
Parafia Trójcy Przenajświętszej  - Krzywaczka - Krzywaczka 107 - 3.61km
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny  - Wola Radziszowska - Wola Radziszowska 1 - 3.75km
Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego  - Rudnik - ul. Centralna 159 - 3.87km