Msza w TV - Msze święte w telewizji - Transmisja na żywo 📺

msza w telewizji

Msza święta w TV 🙏  (transmisje na żywo mszy św. w telewizji) w II Niedzielę Wielkanocną (Miłosierdzia Bożego), czyli 11 kwietnia 2021 można oglądać np. w TVP1, TV Trwam, TVP3, TVP Polonia, Polsat Rodzina, Polsat News. Transmisje na żywo w telewizji odbywają się o wymienionych godzinach poniżej.

Msza w telewizji

W niedzielę (11.04.2021) możesz oglądać transmisję mszy św. na żywo na następujących programach telewizyjnych.

O godzinie 7:00 - Transmisja Mszy św. z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach na TVP1 i TVP1 HD.

Również o godzinie 7:00 - transmisja Mszy św. z parafii pod wezwaniem Świętego Augustyna w Warszawie w Telewizji Republika.

O godz. 9:00 transmisja ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie na Wilanowie w Polsat News.

O 9:00 msza św. na TVP3 Opole.

O godzinie 9:30 w Telewizji Trwam Msza św. z Jasnej Góry - Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

10:00 w TVP1, TVP1 HD i TVP Polonia transmisja mszy z Bazyliki Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

O 10:00 w telewizji regionalne TVP3 Rzeszów transmisja mszy dla chorych.

Również o godzinie 10:00 transmisje na TVP3 Lublin, TVP3 Kielce, TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Szczecin.

O 10:30 w telewizji TVC HD.

O 10:30 transmisja na TVP3 Gorzów Wielkopolski i Msza św. dla dzieci na Polsat Rodzina.

O 11:00 msza transmitowana na TVP3 Poznań.

Jeśli zastanawiasz się gdzie i o której godzinie obejrzeć mszę świętą, to możesz również sprawdzić msze online lub włączyć telewizor o wskazanych godzinach.

Msza święta w TV dzisiaj, codziennie

Warto zaznaczyć, że msza św. o godzinie 7:00 na TVP1 i TVP1 HD transmitowana jest każdego dnia tygodnia. Również w tygodniu msza św. jest transmitowana w Telewizji Trwam o godzinie 13:30.