Msza w TV - Msze św. w telewizji - Transmisja na żywo - kwiecień 2022

msza w telewizji

Msza święta w TV 🙏  (transmisje na żywo mszy św. w telewizji). Warto zaznaczyć, że msza św. o godzinie 7:00 na TVP1 i TVP HD transmitowana jest każdego dnia tygodnia. Również w tygodniu msza św. jest transmitowana w Telewizji Trwam o godzinie 13:30.

Transmisje mszy świętych w kwietniu 2022 roku. Obejrzyj mszę online lub w telewizji jeśli nie możesz uczestniczyć we mszy odprawianej w kościele.

Msza w TV 18 kwietnia 2022 (poniedziałek)

• 7:00 Msza św. transmitowana z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach - TVP1, TVP3 Wrocław, Rzeszów, Warszawa, Szczecin, Poznań, Olsztyn, Łódź, Lublin, Kraków, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Bydgoszcz, Białystok
  • 7:00 - TV Republika - Msza św. z Jasnej Góry
  • 9:00 - Polsat News - Msza św. ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie
  • 9:30 - TV Trwam - Msza św. z Jasnej Góry
  • 10:30 - Polsat Rodzina - Msza św. dla dzieci
  • 11:00 - TVP 1 - Msza św. z Jasnej Góry
  • 11:00 -TVP Polonia - Msza św. transmisja

Msza w TV 19 kwietnia 2022 (wtorek)

• 1:00 - TV Trwam - Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej
  • 7:00 - TVP 1 - Msza św. z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
  • 7:00 - TV Republika
  • 13:30 - TV TRWAM - Msza św. z Jasnej Góry

Msza w TV 20 kwietnia 2022 (środa)

• 7:00 - TVP 1 - Msza św. z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
  • 7:00 - TV Republika
  • 13:30 - TV TRWAM - Msza św. z Jasnej Góry

W każdą niedzielę jest transmitowana w telewizji Msza św. ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Można ją również obejrzeć online.

Jeśli zastanawiasz się gdzie i o której godzinie obejrzeć mszę świętą, to możesz również sprawdzić msze online lub włączyć telewizor o wskazanych godzinach.