KALENDARZ PARAFIALNY 2021

MSZA ONLINE

Msza w TV - Msze święte w telewizji - Transmisja na żywo 📺

msza w telewizji

Msza święta w TV dzisiaj, codziennie

Warto zaznaczyć, że msza św. o godzinie 7:00 na TVP1 i TVP HD transmitowana jest każdego dnia tygodnia. Również w tygodniu msza św. jest transmitowana w Telewizji Trwam o godzinie 13:30.

Msza święta w TV 🙏  (transmisje na żywo mszy św. w telewizji) 29 sierpnia 2021 w niedzielę (22 NIEDZIELA ZWYKŁA) można oglądać np. w TVP1, TV Trwam, TVP Polonia, Polsat News. Transmisje na żywo w telewizji odbywają się o wymienionych godzinach poniżej.

Msza w telewizji - transmisje na żywo

W niedzielę 29.08.2021 możesz oglądać transmisję mszy św. na żywo na następujących programach telewizyjnych.

7:00 - Transmisja Mszy św. w TV na TVP1 z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

7:00 - Transmisja Mszy św. w TV z parafii pod wezwaniem Świętego Augustyna w WarszawieTelewizja Republika

9:00 - Msza św. transmitowana w TV ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie przez Polsat News

9:00 - Msza św. transmitowana z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Opolu na TVP3 Opole

9:30 - Msza Święta z Jasnej Góry (z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej) - Telewizja Trwam

10:00 - Transmisje mszy św. na TVP3 Rzeszów, TVP3 Lublin, TVP3 Kielce

10:30 - Mszę można oglądać na programie TVC

10:30 - Msza św. dla dzieci - Transmisja mszy na żywo ze Świątyni Opatrzności Bożej (Wilanów) na Polsat Rodzina

11:00 - Msza św. transmitowana w TV z Jasnej Góry na TVP1 i TVP1 HD

13:00 - Transmisja Mszy św. w telewizji z parafii św. Antoniego Padewskiego w Redzie na TVP Polonia

W każdą niedzielę jest transmitowana w telewizji Msza św. ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Można ją również obejrzeć online.

Jeśli zastanawiasz się gdzie i o której godzinie obejrzeć mszę świętą, to możesz również sprawdzić msze online lub włączyć telewizor o wskazanych godzinach.