Msza online - Transmisja na żywo - Msze święte

Msza online, transmisja na żywo mszy św. w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Jasna Góra, Watykan, z Bazyliki Licheńskiej, z Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, Chełma, Kołobrzegu i innych. Oglądaj przez Internet.

Msza online

Coraz więcej parafii w czasie pandemii zaczęło transmitować na żywo z kościołów parafialnych msze święte. Najczęściej poprzez serwis YouTube. Oczywiście ciężko mówić o tym, aby "msza online" mogła zastąpić uczestnictwo osobiste w kościele, ale jednak jest to rozwiązanie dobre dla osób nie mogących z różnych powodów odwiedzić kościół osobiście szczególnie w niedzielę. 

Popularne transmisje na żywo mszy świętej

Spora liczba parafian ogląda online msze święte transmitowane ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie na Wilanowie. Transmisję niedzielnej mszy z tego kościoła można również obejrzeć w TV na stacji Polsat News i Polsat Rodzina (msza dla dzieci). Inną transmisją często oglądaną jest transmisja z Jasnej Góry (Klasztor Ojców Paulinów. Kaplica Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.) Jest on również transmitowana w telewizji przez Telewizję Trwam codziennie o godzinie 13:00, a w niedziele przeważnie o 9:30.

Gdzie oglądać mszę świętą online?

Poniżej umieszczam listę kilku wybranych transmisji na żywo. Większość można oglądać poprzez serwis YouTube. Przedstawiony wykaz mszy online jest w miarę możliwości aktualizowany.