Parafia Świętej Trójcy

Poznańska

Krotoszyn

Kościół Świętej Trójcy w Lutogniewie

Soboty 17.00. Pozostałe dni tygodnia oprócz czwartku: okres letni od 1.04 do 31.10 o godz. 19.00 okres zimowy od 1.11 do 31.03 o godz. 17.00. W czwartki Msza Święta o godz. 8.00

Średnia: 5 (1 głosów)
ulica Kościelna 14, 63-700, Lutogniew, Krotoszyn, Powiat Krotoszyński, Woj. Wielkopolskie 14, 63-700 Krotoszyn POL

Parafia Wszystkich Świętych  - Wielowieś - ul. Kościelna 1 - 0.18km
Parafia Oczyszczenia Najświętszej Maryi Panny  - Starygród - Starygród - 3.15km
Parafia św. Mikołaja  - Benice - ul.Starogrodzka 4 - 3.33km
Parafia św. Marii Magdaleny  - Krotoszyn - ul. Wiejska 37a - 3.97km
Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Koscioła  - Kosarzew - Kosarzew 87 - 4.43km