Parafia Wszystkich Świętych

Wielowieś 63-700

Inne parafie w miejscowości
ulica Kościelna 1, 63-700, Lutogniew, Krotoszyn, Powiat Krotoszyński, Woj. Wielkopolskie 1, 63-700 Krotoszyn POL

Parafia Świętej Trójcy  - Lutogniew - ul. Kościelna 14 - 0.18km
Parafia Oczyszczenia Najświętszej Maryi Panny  - Starygród - Starygród - 3.03km
Parafia św. Mikołaja  - Benice - ul.Starogrodzka 4 - 3.31km
Parafia św. Marii Magdaleny  - Krotoszyn - ul. Wiejska 37a - 4.15km
Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Koscioła  - Kosarzew - Kosarzew 87 - 4.48km