Parafia Nawiedzenia NMP

Kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Łowkowicach

8:00 (w języku niemieckim), 9:30 (filia), 11:00

18:30 (sobota)

ulica ks. Jana Rigola 68, 46-211, Łowkowice, Kluczbork, Powiat Kluczborski, Woj. Opolskie 68, 46-211 Kluczbork POL

Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Krzywizna - ul. Orkana 16 - 3.93km
Parafia św. Stanisława Biskupa  - Kujakowice Górne - XXX lecia 1 - 4.34km
Parafia św. Jana Chrzciciela w Biskupicach  - Biskupice - Biskupice 1 - 6.14km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Kluczbork - ul. Jana Pawła II 7 - 6.62km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Smardy Górne - Smardy Górne,ul. Kościelna 13 - 7.23km