Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej

Poznańska
Wołczyn

Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej w Krzywiźnie

ulica Władysława Orkana 16, 46-211, Krzywizna, Kluczbork, Powiat Kluczborski, Woj. Opolskie 16, 46-211 Kluczbork POL

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Smardy Górne - Smardy Górne,ul. Kościelna 13 - 3.84km
Parafia Nawiedzenia NMP  - Łowkowice - ul. ks. Jana Rigola 68 - 3.93km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Kluczbork - ul. Jana Pawła II 7 - 5.39km
Parafia Św. Michała Archanioła  - Skałągi - ul. Okrężna 7 - 5.53km
Parafia św. Jana Chrzciciela w Biskupicach  - Biskupice - Biskupice 1 - 5.79km