Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Poznańska
Koźmin

Kościół św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Koźminie Wielkopolskim

godz. 7:00, 8:45 (w wakacje o godz. 9), 10:00 (w wakacje o godz. 10.30), 11:30 (nie obowiązuje w wakacje), 18:00 (w Wielkim Poście o godz. 15.45)

Inne parafie w miejscowości
ulica Klasztorna 60, 63-720, Koźmin Wielkopolski, Powiat Krotoszyński, Woj. Wielkopolskie 60, 63-720 Koźmin Wielkopolski POL

Parafia św. Wawrzyńca  - Koźmin Wielkopolski - ul. Kościelna 1 - 0.58km
Parafia Narodzenia NMP  - Wałków - - 5.87km