Parafia św. Marcina

Kościół św. Marcina w Borzęciczkach

soboty: 8.30, 17.00; pon, czw, pt: 16.00, wtorek, środa: 19.00

Średnia: 3 (3 głosów)
Borzęciczki 1, 63-720, Borzęciczki, Koźmin Wielkopolski, Powiat Krotoszyński, Woj. Wielkopolskie 1, 63-720 Koźmin Wielkopolski POL

Parafia Świętej Trójcy  - Zimnowoda - Zimnowoda 5 - 4.31km
Parafia NMP Wniebowziętej  - Mokronos - Mokronos 70 - 5.15km
Parafia św.Wojciecha  - Rusko - - 6.94km
Parafia św. Wawrzyńca  - Koźmin Wielkopolski - ul. Kościelna 1 - 7.64km
Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika  - Koźmin Wielkopolski - ul. Klasztorna 60 - 7.72km