Parafia św. Józefa Oblubieńca

Grudziądzki II

Kościół św. Józefa Oblubieńca w Grudziądzu

Inne parafie w miejscowości
droga Mazurska 1A, 86-300, Grudziądz, Woj. Kujawsko-Pomorskie 1A, 86-300 Grudziądz POL

Parafia Świętego Andrzeja Boboli  - Grudziądz - ul. Kaszubska - 0.17km
Parafia św. Andrzeja Boboli  - Pieńki Królewskie - Pieńki Królewskie 1A - 1.11km
Parafia św. Maksymiliana Kolbego i św. Jan Paweł II  - Grudziądz - ul. Wyspiańskiego 1/3 - 3.83km
Parafia św. Mikołaja Biskupa  - Szynych - Szynych 49 - 4.25km