Parafia św. Andrzeja Boboli

Grudziądzki II

Kościół św. Andrzeja Boboli w Pieńkach Królewskich

17:00 (poniedziałek, czwartek)

86-302, Pieńki Królewskie, Grudziądz (Gmina), Powiat Grudziądzki, Woj. Kujawsko-Pomorskie, 86-302 Grudziądz (Gmina) POL

Parafia św. Józefa Oblubieńca  - Grudziądz - ul. Mazurska 1A - 1.11km
Parafia Świętego Andrzeja Boboli  - Grudziądz - ul. Kaszubska - 1.21km
Parafia św. Mikołaja Biskupa  - Szynych - Szynych 49 - 3.31km
Parafia św. Maksymiliana Kolbego i św. Jan Paweł II  - Grudziądz - ul. Wyspiańskiego 1/3 - 4.69km