Parafia Matki Bożej Różańcowej

Libiąż

Kościół Matki Bożej Różańcowej w Gromcu

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek 7.00; środa, sobota 16.30

ulica gen. Romualda Traugutta 1D, 32-590, Gromiec, Libiąż, Powiat Chrzanowski, Woj. Małopolskie 1D, 32-590 Libiąż POL

Parafia Przenajświętszej Trójcy  - Bobrek - ul. Księżnej Ogińskiej 6 - 2.41km
Parafia Zwiastowania Pańskiego  - Borek Szlachecki - ul. Akacjowa 18 - 2.80km
Parafia Przemienienia Pańskiego  - Libiąż - ul. Oświęcimska 83 - 4.46km
Parafia św. Jadwigi Królowej  - Gorzów - ul. Szkolna 9 - 4.71km
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika  - Żarki - ul. Ks. Ściegiennego 7 - 4.80km