Parafia św. Jadwigi Królowej

Kościół św. Jadwigi w Gorzowie

7.30; 10.00; 15.00

7.30; 10.00; 15.00

ulica Szkolna 9, 32-660, Gorzów, Chełmek, Powiat Oświęcimski, Woj. Małopolskie 9, 32-660 Chełmek POL

Parafia Przenajświętszej Trójcy  - Bobrek - ul. Księżnej Ogińskiej 6 - 2.35km
Parafia Zwiastowania Pańskiego  - Borek Szlachecki - ul. Akacjowa 18 - 2.53km
Parafia NPM Królowej Polski  - Chełmek - ul. Słowackiego 13a - 3.25km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Bieruń Nowy - ul. Warszawska 295 - 3.45km
Parafia Wniebowzięcia NMP  - Oświęcim - ul. Dąbrowskiego 5a - 3.91km