Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

Poznańska
Kępno

Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP w Grębaninie

Grębanin 38, 63-604, Grębanin, Baranów, Powiat Kępiński, Woj. Wielkopolskie 38, 63-604 Baranów POL

Parafia św. Wawrzyńca i św. Andrzeja  - Baranów - ul. Kościelna 1 - 3.36km
Parafia św. Marcina Biskupa  - Kępno - ul. Kościuszki 3 - 3.94km
Parafia Miłosierdzia Bożego  - Baranów - ul. Jana Pawła II 4 - 4.73km
Parafia Matki Bożej Różańcowej  - Kępno - Poznańska 5 A - 5.54km
Parafia Matki Bożej Wniebowziętej  - Laski - ul. Ks. Stefana Stoińskiego 2 - 6.62km