Parafia Matki Bożej Różańcowej

Kościół Matki Bożej Różańcowej w Kępnie

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 5 (1 głosów)
ulica Poznańska 5A, 63-600, Kępno, Powiat Kępiński, Woj. Wielkopolskie 5A, 63-600 Kępno POL

Parafia św. Marcina Biskupa  - Kępno - ul. Kościuszki 3 - 1.64km
Parafia Miłosierdzia Bożego  - Baranów - ul. Jana Pawła II 4 - 1.73km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Hanulin - ul. Bohaterów Westerplatte 56/58 - 1.96km
Parafia św. Jadwigi Śląskiej  - Olszowa - ul. Granitowa 25 - 2.69km
Parafia św. Wawrzyńca i św. Andrzeja  - Baranów - ul. Kościelna 1 - 2.84km