Parafia Przemienienia Pańskiego i św. Maksymiliana Kolbego

w Dąbrówce Wielkiej
Łódzka
Zgierski

Kościół Przemienienia Pańskiego i św. Maksymiliana Marii Kolbego w Dąbrówce Wielkiej

9:00, 11:00 lub 18:00

8:30 lub 16:00 (w okresie jesienno-zimowym), 8:30 lub 18:00 (w okresie letnim)

Średnia: 5 (1 głosów)
ulica Kościelna 1, 95-100, Dąbrówka Wielka, Zgierz (Gmina), Powiat Zgierski, Woj. Łódzkie 1, 95-100 Zgierz (Gmina) POL

Parafia Chrystusa Króla  - Zgierz - ul. Słowackiego 10 - 3.09km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Zgierz - ul. Ossowskiego 25/27 - 3.18km
Parafia NMP Różańcowej  - Zgierz - ul. Parzęczewska 70 - 3.78km
Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej Męczennicy  - Zgierz - pl. Jana Pawła II 11/13 - 4.26km
Parafia Matki Bożej Dobrej Rady  - Zgierz - ul. M. Curie Skłodowskiej 5 - 4.41km