Parafia św. Jana Chrzciciela

Kościół św. Jana Chrzciciela w Zgierzu

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 4.7 (3 głosów)
ulica Michała Ossowskiego 25, 95-100, Zgierz, Powiat Zgierski, Woj. Łódzkie 25, 95-100 Zgierz POL

Parafia Chrystusa Króla  - Zgierz - ul. Słowackiego 10 - 1.19km
Parafia Matki Bożej Dobrej Rady  - Zgierz - ul. M. Curie Skłodowskiej 5 - 1.50km
Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej Męczennicy  - Zgierz - pl. Jana Pawła II 11/13 - 2.22km
Parafia NMP Różańcowej  - Zgierz - ul. Parzęczewska 70 - 3.18km
Parafia Przemienienia Pańskiego i św. Maksymiliana Kolbego  - Dąbrówka Wielka - ul. Kościelna 1 - 3.18km