Parafia św. Jana Pawła II Papieża

Gdańska

Działdowski

Kościół św. Jana Pawła II Papieża w Burkacie

19:00 (maj - wrzesień), 17:00 (październik - kwiecień)

Obszar parafii (Kolęda)

Burkat, Filice, Klęczkowo, Krasnołąka, Pożary, Wilamowo

Średnia: 5 (3 głosów)
Burkat 54A, 13-200, Burkat, Działdowo (Gmina), Powiat Działdowski, Woj. Warmińsko-Mazurskie 54A, 13-200 Działdowo (Gmina) POL

Parafia św. Wojciecha Biskupa i Męczennika  - Działdowo - ul. Nidzicka 4 - 4.69km
Parafia św Katarzyny Aleksandryjskiej  - Działdowo - ul. Matejki 59 - 4.85km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Działdowo - Plac Biedrawy 3 - 4.93km