Parafia Matki Bożej Różańcowej

Działdowski

Kościół Matki Bożej Różańcowej w Turzy Wielkiej

Średnia: 4.4 (13 głosów)
Turza Wielka 80, 13-200, Turza Wielka, Działdowo (Gmina), Powiat Działdowski, Woj. Warmińsko-Mazurskie 80, 13-200 Działdowo (Gmina) POL

Parafia św. Jana Pawła II Papieża  - Burkat - Burkat 54A - 5.54km
Parafia św. Barbary  - Płośnica - ul. Kościelna 45 - 6.33km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Koszelewy - Koszelewy 6 - 8.12km
Parafia Św. Józefa  - Ruszkowo - Ruszkowo - 9.04km
Parafia św. Wojciecha Biskupa i Męczennika  - Działdowo - ul. Nidzicka 4 - 10.22km