Życzenia wielkanocne religijne

życzenie wielkanocne religijne

Wielkanoc ma głęboki wymiar religijny i duchowy, który jest jej istotą, ale często gubi się w komercyjnej oprawie.  A przecież wielkanocne świętowanie powinno skupiać się wokół celebrowanie Radosnej Nowiny o odkupieniu, pokonaniu grzechu, przezwyciężeniu śmierci i otwarciu się perspektyw życia wiecznego.  Jeśli chcesz podkreślić głębsze znaczenie Wielkanocy i przeżywać ją prawdziwiej, skorzystaj z naszych propozycji religijnych życzeń na Wielkanoc. Zapadną one na pewno w pamięć i serca ludzi, którym je złożysz. Przyniosą ze sobą nadzieję, ukojenie, radość i miłość, czyli najpiękniejsze i najważniejsze przesłania.

 

 

Dźwięczne trele ptaków i piękno pierwszych rozkwitających kwiatów wnosi w nasze serca wiosenną radość. Niech Bóg, który otoczył nas tymi cudami, błogosławi Tobie na każdym kroku, niech ma Ciebie w swojej opiece w czasie Wielkanocy i zawsze. Wesołego Alleluja!

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam błogosławieństwa Bożego, niech rozważania nad tajemnicą Grobu Pańskiego i radość, że Zmartwychwstania będą i Waszym udziałem. Dzielcie się  Radosną Nowiną przy wielkanocnym stole pełnym tradycyjnych dań spożywanych w gronie ukochany osób. Wesołego Alleluja!

 

 

Niech Zmartwychwstały Chrystus wspiera Was swoim błogosławieństwem oraz napełnia Wasze serca nadzieją i spokojem. Czerpcie z jego nauk siłę i motywację do duchowego wzrastania. Wesołego Alleluja!

 

 

Niech Dzień Zmartwychwstania Pańskiego przyniesie Wam szczęście, radość i miłość.

 

Wesołych Świąt Wielkanocnych! Życzymy błogosławieństwa Bożego i pokoju, szczęścia i osiągnięcia harmonii w życiu zawodowym i osobistym!

 

Niech Zmartwychwstały Jezus wniesie w Twoje życie miłość, pokój i nadzieję. Życzę Tobie i Twoim najbliższym radosnej Wielkanocy!

 

Oby dobry Jezus obdarzał Ciebie wieloma łaskami i wniósł w Twoje życie szczęście i obfitość dóbr wszelakich. Niech Twoje serce tej Wielkanocy wypełni się wiarą i nadzieją i miłością po brzegi i stanie się gotowe na radosne przywitanie Zmartwychwstałego.

 

Wesołych Świat! Niech radość jaka wiąże się ze zmartwychwstaniem Chrystusa będzie udziałem nas wszystkich.

 

Wielkanoc to czas Bożego błogosławieństwa i  radości ze Zmartwychwstania. To okres, w którym wszystko budzi się do życia. Wykorzystajcie go, by umacniać się w wierze, rozkwitać i rozwijać się. Wesołego Alleluja!

 

Modlę się o to, żeby ta Wielkanoc była dla Ciebie cudownym czasem rozświetlanym przez zmartwychwstanie i błogosławieństwo Chrystusa.