Życzenia wielkanocne dla rodziny, przyjaciół i znajomych

życzenia wielkanocne rodzinne

Chcesz przekazać swoim najbliższym serdeczne życzenia wielkanocne, ale brakuje ci słów, żeby swoje myśli ubrać w piękne słowa? Skorzystaj z naszego zestawu życzeń wielkanocnych. Znajdziesz tu życzenia wielkanocne tradycyjne, zabawne, czułe i pogodne, wprost idealne do wypisania na kartkach świątecznych lub wysłania SMSem.

 

Życzymy Wam  ciepłych, słonecznych  i zdrowych Świąt Wielkanocnych. Oby Wasz koszyczek wielkanocny był pełen kolorowych pisanek, czekoladowych zajączków oraz innych ulubionych specjałów. A Wasze rodzinne szczęście niech rozkwita po mokrym Śmigusie Dyngusie jak wiosenne kwiaty po deszczu!

 

Niech wielkanocny cud Zmartwychwstania wypełni Wasze serca spokojem i radością!

 

Dzieląc się z Wami symbolicznie święconym jajkiem, składamy Wam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i sukcesów. Niech nadchodzące dni będą dla Was tak słodkie jak wielkanocne mazurki, tak miłe jak wielkanocne kurczaczki i wypełnione śmiechem tak głośnym jak bicie wielkanocnych dzwonów.

Nadchodząca Wielkanoc niech przepełni Twoje serce radością, Twoją głowę mądrymi refleksjami, a Twój brzuszek pysznymi słodkościami. Obyś przemókł doszczętnie w Śmigusa Dyngusa i się nie przeziębił! Wesołych Świąt!

 

Sprawiasz, że moje serce podskakuje jak wielkanocny króliczek. Wesołych Świąt Kochanie!

 

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, obfitości smakołyków na świątecznym stole i mokrego lanego poniedziałku życzą ….