Życzenia wielkanocne

Życzenia wielkanocne dla rodziny, przyjaciół i znajomych

życzenia wielkanocne rodzinne

Chcesz przekazać swoim najbliższym serdeczne życzenia wielkanocne, ale brakuje ci słów, żeby swoje myśli ubrać w piękne słowa? Skorzystaj z naszego zestawu życzeń wielkanocnych. Znajdziesz tu życzenia wielkanocne tradycyjne, zabawne, czułe i pogodne, wprost idealne do wypisania na kartkach świątecznych lub wysłania SMSem.

 

Życzymy Wam  ciepłych, słonecznych  i zdrowych Świąt Wielkanocnych. Oby Wasz koszyczek wielkanocny był pełen kolorowych pisanek, czekoladowych zajączków oraz innych ulubionych specjałów. A Wasze rodzinne szczęście niech rozkwita po mokrym Śmigusie Dyngusie jak wiosenne kwiaty po deszczu!

 

Niech wielkanocny cud Zmartwychwstania wypełni Wasze serca spokojem i radością!

 

Życzenia wielkanocne religijne

życzenie wielkanocne religijne

Wielkanoc ma głęboki wymiar religijny i duchowy, który jest jej istotą, ale często gubi się w komercyjnej oprawie.  A przecież wielkanocne świętowanie powinno skupiać się wokół celebrowanie Radosnej Nowiny o odkupieniu, pokonaniu grzechu, przezwyciężeniu śmierci i otwarciu się perspektyw życia wiecznego.  Jeśli chcesz podkreślić głębsze znaczenie Wielkanocy i przeżywać ją prawdziwiej, skorzystaj z naszych propozycji religijnych życzeń na Wielkanoc. Zapadną one na pewno w pamięć i serca ludzi, którym je złożysz. Przyniosą ze sobą nadzieję, ukojenie, radość i miłość, czyli najpiękniejsze i najważniejsze przesłania.

 

 

Dźwięczne trele ptaków i piękno pierwszych rozkwitających kwiatów wnosi w nasze serca wiosenną radość. Niech Bóg, który otoczył nas tymi cudami, błogosławi Tobie na każdym kroku, niech ma Ciebie w swojej opiece w czasie Wielkanocy i zawsze. Wesołego Alleluja!

 

Życzenia wielkanocne firmowe, biznesowe

życzenia wielkanocne firmowe

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Warto radością z jej nadejścia dzielić się nie tylko z najbliższymi, ale też ze swoimi partnerami biznesowymi, klientami i znajomymi z pracy. Wiosenna atmosfera sprzyja nowym dobrym początkom oraz ugruntowaniu już istniejących relacji. Dlatego nie przegapcie tej wspaniałej okazji do nawiązania kontaktu i okazania zaangażowania. Już teraz wyślijcie, mniej lub bardziej formalne, wielkanocne życzenia biznesowe.

 

 

Szanowni Państwo, przesyłamy serdeczne życzenia spokoju, poczucia prawdziwej radości oraz wszelkich obfitości na Wielkanoc! Niech wiosenna atmosfera, miłość i życzliwość towarzyszą Wam cały rok.

 

Nasz Zespół składa serdeczne życzenia wielkanocne wszystkim Klientom i Kontrahentom. Niech ten wyjątkowy czas będzie dla Was pasmem radości, szczęścia i powodzenia. Niech wielkanocne spotkania przy stole będą owocne i naładują Was pozytywną energią i nadzieją na długie miesiące.