Parafia Przemienienia Pańskiego

Niedziela - Msze Św. w Kościele parafialnym w niedzielę

9:00, 11:00 (kaplica w Kłudnie Starym), 13:00

Msza Święta w dni powszednie

8:00 (wtorek, środa, czwartek), 10:00 (poniedziałek, kaplica w Domu Starców), 18:00 (piątek, sobota)

Inne parafie w miejscowości
Ocena
Średnia: 5 (1 głosów)
Żuków 39, 05-825, Żuków, Grodzisk Mazowiecki, Powiat Grodziski, Woj. Mazowieckie 39, 05-825 Grodzisk Mazowiecki POL

Dodaj informację o zakładzie pogrzebowym, który w godny sposób zadba o sprawy związane z pogrzebem; o fotografie, który wykona zdjęcia ceremonii ślubu w kościele parafialnym; kwiaciarni, florystce która przygotuje piękną wiązankę dla panny młodej i przystroi kościół na ślub; miejscu na zorganizowanie wesela, stypy, chrztu, komuni w tej właśnie parafii.

Parafia św. Mikołaja  - Solec Zdrój - ul. Kościelna 3 - 2.52km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Ostrowce - - 5.90km
Parafia św. Stanisława  - Świniary - Świniary 49a - 6.04km
Parafia św. Katarzyny  - Piasek Wielki - Piasek Wielki 119 - 6.45km