Parafia św. Stanisława Kostki

Gdańska
Bierzgłowski

Kościół św. Stanisława Kostki w Złejwsi Wielkiej

ulica Jasna 16, 87-134, Zławieś Wielka, Powiat Toruński, Woj. Kujawsko-Pomorskie 16, 87-134 Zławieś Wielka POL

Parafia św. Marcina Biskupa  - Czarnowo - Czarnowo 21 - 4.78km
Parafia Nawrócenia św. Pawła  - Solec Kujawski - ul. Tartaczna 10A - 5.47km
Parafia św. Stanisława BM  - Solec Kujawski - ul. 23 Stycznia 5 - 6.84km
Parafia św. Walentego  - Łążyn - Łążyn 23 - 6.84km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Solec Kujawski - ul. Bydgoska 9A - 6.89km