Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła

Gdańska
Kowalewski

Kościół św. Apostołów Piotra i Pawła w Zieleniu

17:00 (latem), 16:00 (zimą)

Zieleń 17, 87-200, Zieleń, Ryńsk, Powiat Wąbrzeski, Woj. Kujawsko-Pomorskie 17, 87-200 Ryńsk POL

Parafia św. Jakuba Apostoła  - Wielkie Radowiska - Wielkie Radowiska 60 - 5.07km
Parafia św. Michała Archanioła  - Lipnica - Lipnica - 6.80km
Parafia św. Mikołaja Biskupa  - Kowalewo Pomorskie - Plac 700-lecia 24 - 6.82km
Parafia św. Jerzego Męczennika  - Niedźwiedź - Niedźwiedź 81 - 7.39km
Parafia Matki Boskiej Królowej Polski  - Wąbrzeźno - Pl. Jana Pawła II 22 - 7.90km