Parafia Matki Bożej Częstochowskiej

Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej w Żeroniach

16:00 lub 17:00

Średnia: 3.6 (7 głosów)
Żeronie 1, 97-306, Grabica, Powiat Piotrkowski, Woj. Łódzkie 1, 97-306 Grabica POL

Parafia Matki Bożej Różańcowej  - Świerczyna - Świerczyna 51 - 4.25km
Parafia św. Floriana  - Wadlew - Wadlew 99 - 4.55km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i Trzech Króli  - Dłutów - ul. Główna 52 - 6.25km
Parafia św. Wojciecha Biskupa  - Krzepczów - Krzepczów 13 - 8.22km
Parafia NMP Królowej Polski i św. Jana Vianney  - Wola Kamocka - Wola Kamocka 28 - 8.28km