Parafia św. Bartłomieja

w Zeńboku
Warszawska

Kościół św. Bartłomieja w Zeńboku

16:00 (czas zimowy), 17:00 (czas letni)

Zeńbok 59, 06-461, Zeńbok, Regimin, Powiat Ciechanowski, Woj. Mazowieckie 59, 06-461 Regimin POL

Parafia św. Stanisława BM  - Lekowo - Lekowo 8 - 4.81km
Parafia Św. Anny  - Kiczki - Kiczki 15 - 5.00km
Parafia św. Antoniego Padewskiego  - Łysakowo - Łysakowo 30 - 5.49km
Parafia św. Dionizego  - Koziczyn - Koziczyn 54 - 6.94km
Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej  - Żmijewo Kościelne - Żmijewo Kościelne 24 - 8.23km