Parafia św. Wojciecha BM

Częstochowska
Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Zawierciu

Kościół Parafia św. Wojciecha BM w Zawierciu

18:00 (w okresie zimowym o 17:00)

Inne parafie w miejscowości
ulica Żołnierska 17, 42-431, Zawiercie, Powiat Zawierciański, Woj. Śląskie 17, 42-431 Zawiercie POL

Parafia św. Mikołaja BM  - Zawiercie - ul. Jurajska 8 - 2.64km
Parafia Przemienienia Pańskiego  - Ogrodzieniec - ul. Kościuszki 33 - 2.68km
Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa  - Zawiercie - ul. Wenecka 4 - 4.68km
Parafia św. Stanisława Kostki  - Zawiercie - ul. Zaparkowa 27 - 5.35km
Parafia św. Jana Pawła II  - Zawiercie - ul. Wschodnia 7 - 5.44km