Parafia św. Jana Pawła II

8.00, 10.30, 12.00, 17.00

7.00, 17,00

Inne parafie w miejscowości
ulica Wschodnia 7, 42-400, Zawiercie, Powiat Zawierciański, Woj. Śląskie 7, 42-400 Zawiercie POL

Parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego  - Zawiercie - ul. św. Brata Alberta 29 - 0.95km
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła  - Zawiercie - ul. Sienkiewicza 4 - 1.02km
Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa  - Zawiercie - ul. Wenecka 4 - 1.45km
Parafia św. Stanisława Kostki  - Zawiercie - ul. Zaparkowa 27 - 1.97km
Parafia NMP Królowej Polski  - Zawiercie - ul. Ignacego Jana Paderewskiego 28 - 2.99km