Rektorat św. Jana Chrzciciela

Lubelska

Zawichost

Kościół św. Jana Chrzciciela w Zawichoście

okres letni (7.00, 9.00, 11.00), okres zimowy (7.00)

7.00 (poniedziałek, środa, piątek)

Średnia: 5 (1 głosów)
ulica 11 Listopada 5, 27-630, Zawichost, Powiat Sandomierski, Woj. Świętokrzyskie 5, 27-630 Zawichost POL

Parafia Wniebowzięcia NMP  - Zawichost - ul. 11 Listopada 15 - 0.11km
Parafia Trójcy Świętej  - Trójca - Trójca 2 - 1.63km
Parafia św. Andrzeja Apostoła  - Borów - Borów 31a - 3.51km
Parafia Wniebowzięcia NMP  - Chwałowice - Chwałowice 149 - 4.71km
Parafia Wszystkich Świętych i św. Jana Nepomucena  - Czyżów Plebański - Czyżów Plebański 1 - 5.75km