Parafia św. Wojciecha

Warszawska

Kościół św. Wojciecha w Zambskach Kościelnych

7:00 lub 16:00

Zambski Kościelne 81, 07-215, Zambski Kościelne, Obryte, Powiat Pułtuski, Woj. Mazowieckie 81, 07-215 Obryte POL

Parafia św. Jana Chrzciciela  - Obryte - Obryte 97 - 5.23km
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP  - Sokołowo Włościańskie - Sokołowo Włościańskie 57 - 6.13km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Boby - Boby 82 - 6.70km
Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza Apostołów  - Stary Szelków - Stary Szelków 16 - 7.64km
Parafia św. Stanisława Kostki  - Pułtusk - ul. Kościuszki 80 - 9.84km