Parafia Św. Jakuba Apostoła

Żabno 84
Żabno 63-113

Inne parafie w miejscowości
Żabno 84, 37-455, Żabno, Radomyśl nad Sanem, Powiat Stalowowolski, Woj. Podkarpackie 84, 37-455 Radomyśl nad Sanem POL

Parafia św. Jana Chrzciciela  - Radomyśl nad Sanem - ul. Mickiewicza 31 - 2.34km
Parafia Nawiedzenia NMP i św. Józefa  - Wola Rzeczycka - Wola Rzeczycka 148 - 4.71km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Zbydniów - ul. Księdza Nai 30 - 5.03km
Parafia św. Leonarda  - Turbia - ul. ks. Albina Blajera 1 - 6.23km