Parafia Św. Franciszka z Asyżu

Wytowno 40
Wytowno 76-270

Średnia: 4.4 (5 głosów)
Wytowno 40, 76-270, Wytowno, Ustka (Gmina), Powiat Słupski, Woj. Pomorskie 40, 76-270 Ustka (Gmina) POL

Parafia Matki Bożej Częstochowskiej  - Objazda - Objazda 66a - 4.71km
Parafia NMP Gwiazdy Morza  - Ustka - ul. Armii Krajowej 2 - 6.29km
Parafia św. Pio  - Ustka - ul. Kwiatowa 2 - 8.20km
Parafia Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika  - Włynkowo - Włynkowo 30 - 8.20km
Parafia św. Wojciecha Biskupa i Męczennika  - Włynkówko - ul. Na Wzgórzu 2 - 9.17km