Parafia Nawrócenia św. Pawła i Nawiedzenia NMP

Kościół Nawrócenia św. Pawła i Nawiedzenia NMP w Wygiełzowie

(jesień-zima) 16:00; (wiosna-lato) 18:00

Średnia: 5 (2 głosów)
Wygiełzów 33, 97-425, Wygiełzów, Zelów, Powiat Bełchatowski, Woj. Łódzkie 33, 97-425 Zelów POL

Parafia św. Kazimierza i św. Barbary  - Pożdżenice - ul. Pożdżenice 172 - 4.66km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Buczek - ul. Parkowa 2 - 7.12km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Zelów - ul. Sienkiewicza 3 - 7.98km
Parafia św. Wacława Męczennika  - Grabno - ul. Grabno 12 - 8.70km
Parafia św. Marii Magdaleny Pokutnicy i św. Klemensa I Rzymskiego  - Sędziejowice - ul. Powstańców 1863 r. 14 - 8.88km