Parafia św. Michała Archanioła

Warszawska

Bielski

Kościół św. Michała Archanioła w Woźnikach

18.00 (okres letni), 17.00 (okres zimowy)

Inne parafie w miejscowości
Obszar parafii (Kolęda)
Ciółkówko, Ciółkowo, Czerniewo, Łoniewo, Opatówiec, Przedpełce, Ślepkowo Królewskie, Ślepkowo Szlacheckie, Woźniki, Woźniki Budki, Woźniki Brzeziny, Woźniki Dębiny, Woźniki Paklewy.
Średnia: 5 (1 głosów)
Woźniki 7, 09-451, Woźniki, Radzanowo, Powiat Płocki, Woj. Mazowieckie 7, 09-451 Radzanowo POL

Parafia św. Floriana  - Radzanowo - ul. Płocka 30 - 2.38km
Parafia św. Wojciecha  - Zagroba - Zagroba 10 - 4.77km