Parafia NMP Królowej Polski i św. Jana Vianney

Łódzka
Tuszyński

Kościół NMP Królowej Polski i św. Jana Vianney w Woli Kamockiej

Wola Kamocka 28, 97-306, Wola Kamocka, Grabica, Powiat Piotrkowski, Woj. Łódzkie 28, 97-306 Grabica POL

Parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  - Szydłów - Szydłów Kolonia 45 - 4.90km
Parafia św. Wojciecha Biskupa  - Krzepczów - Krzepczów 13 - 5.58km
Parafia św. Stanisława Kostki i NMP Matki Kościoła  - Karlin - ul. Kościelna 1 - 6.60km
Parafia św. Benedykta i św. Anny  - Srock - ul. Rynek 1 - 6.91km
Parafia św. Mikołaja Biskupa  - Gomulin Kolonia - ul. Jana Pawła II 15 - 7.40km