Parafia św.Katarzyny

Wojska Polskiego
Wójcin 98-432

Inne parafie w miejscowości
ulica Wojska Polskiego, 98-432, Wójcin, Łubnice, Powiat Wieruszowski, Woj. Łódzkie, 98-432 Łubnice POL

Parafia św. Mikołaja Biskupa  - Chróścin - Chróścin 133 - 3.97km
Parafia NMP Wniebowziętej  - Łubnice - ul. Sikorskiego 1 - 4.18km
Parafia św. Trójcy  - Bolesławiec - ul. Zielona 6 - 4.57km
Parafia Świętego Bartłomieja Apostoła  - Żdżary - Żdżary 147 - 5.20km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Dzietrzkowice - ul. Tysiąclecia 46 - 5.58km