Parafia Ducha Świętego

w Węgrzynowie

Warszawska

Kościół Ducha Świętego w Węgrzynowie

9:00 (dla dzieci), 11:00 (suma), 15:00 (dla młodzieży)

7:00 (wtorki, czwartki), 17.00 (poniedziałki, środy, piątki, soboty), 17:00 (w maju i październiku)

Średnia: 5 (2 głosów)
Węgrzynowo 48, 06-211, Węgrzynowo, Płoniawy-Bramura, Powiat Makowski, Woj. Mazowieckie 48, 06-211 Płoniawy-Bramura POL

Parafia św. Jana Chrzciciela  - Krasne - pl. Ludwika Krasińskiego 2 - 3.96km
Parafia św. Jana Ewangelisty  - Bogate - Bogate 69 - 4.09km