Parafia św. Andrzeja Apostoła

pajęczański

Sanktuarium Pasyjne i Maryjne w Wąsoszu Górnym

7:30, 9:00, 11:30 (dla dzieci), 16:00

17:00 (w czasie letnim o 18:00)

ulica Rynek, 42-110, Wąsosz, Popów, Powiat Kłobucki, Woj. Śląskie, 42-110 Popów POL

Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP  - Makowiska - ul. Radomszczańska 56/62 - 5.44km
Parafia św. Józefa Robotnika  - Popów - ul. Wieluńska 28a - 6.44km
Parafia Św. Michała Archanioła  - Dworszowice Kościelne - ul. Dobrowolskiego 18 - 8.57km
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny  - Pajęczno - Plac Dworcowy 2 - 8.89km
Parafia Narodzenia Pańskiego  - Pajęczno - ul. Ogrodowa 91 - 8.90km