Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Uszyce 71
Uszyce 46-310

Uszyce 71, 46-310, Uszyce, Gorzów Śląski, Powiat Oleski, Woj. Opolskie 71, 46-310 Gorzów Śląski POL

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Zdziechowice - Zdziechowice 89 - 4.22km
Parafia św. Jadwigi Śląskiej  - Przedmość - ul. Dojazdowa 5 - 5.81km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Dzietrzkowice - ul. Tysiąclecia 46 - 5.95km
Parafia Św. Antoniego  - Roszkowice - Roszkowice 19 - 6.01km
Parafia NMP Wniebowziętej  - Łubnice - ul. Sikorskiego 1 - 6.27km