Parafia Świętego Marka Ewangelisty

Ustka 76-271

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 5 (1 głosów)
ulica Komandorska, 76-270, Ustka, Powiat Słupski, Woj. Pomorskie, 76-270 Ustka POL

Parafia św. Pio  - Ustka - ul. Kwiatowa 2 - 2.42km
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej  - Duninowo - Duninowo 43 - 2.97km
Parafia NMP Gwiazdy Morza  - Ustka - ul. Armii Krajowej 2 - 4.32km
Parafia św. Floriana  - Postomino - Postomino 92 - 10.18km
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP  - Bruskowo Wielkie - Bruskowo Wielkie - 10.22km