Parafia Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych

pl. Piastów 1
Twardogóra 56-416

Średnia: 5 (1 głosów)
plac Piastów 1, 56-416, Twardogóra, Powiat Oleśnicki, Woj. Dolnośląskie 1, 56-416 Twardogóra POL

Parafia Narodzenia NMP  - Goszcz - ul. Sycowska 2 - 3.85km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Grabowno Wielkie - Grabowno Wielkie 100 - 3.96km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Bukowina Sycowska - Bukowina Sycowska 51 - 8.32km
Parafia Wniebowzięcia NMP  - Bukowice - ul. Wrocławska 49 - 8.49km
Parafia św. Mateusza Apostoła  - Drołtowice - Drołtowice 15 - 9.25km