Parafia Świętego Krzyża

Bolesławiec Zachód

Kościół Świętego Krzyża w Trzebieniu

Msze

8.15 (Krępnica), 9.15 (Dąbrowa Bolesławiecka), 10.30 (Trzebień), 12.00 (Golnice)

17.00 (Krępnica w czwartek, Golnice w piątek, w czasie zimowym o 16.00), 18.00 (Dąbrowa Bolesławiecka w czwartek, Trzebień w środę, piątek i sobotę, w okresie zimowym o 17.00)

Odpust

Obszar parafii (Kolęda)

Trzebień, Dąbrowa Bolesławiecka, Golnice, Krępnica, Kozłów, Stara Oleszna, Parkoszów, Trzebień Mały.

Aktualizacja informacji o parafii, godzinach odprawiania mszy świętych

Parafia, kościół parafialny na mapie

ulica Bolesławiecka 1, 59-707, Trzebień, Bolesławiec, Bolesławiecki, Dolnośląskie
Bolesławiec