Parafia św. Andrzeja Apostoła

Gdańska
Toruński II

Kościół św. Andrzeja Apostoła w Toruniu

ulica Łukasza Watzenrodego, 87-100, Toruń, Woj. Kujawsko-Pomorskie, 87-100 Toruń POL

Parafia Miłosierdzia Bożego i św. Siostry Faustyny Kowalskiej  - Toruń - ul. św. Faustyny 7 - 1.77km
Parafia św. Antoniego  - Toruń - ul. św. Antoniego 4 - 1.78km
Parafia Matki Bożej Zwycięskiej i św. Jerzego  - Toruń - ul. Podgórna 74 - 2.79km
Parafia św. Józefa  - Toruń - ul. św. Józefa 23/35 - 2.98km
Parafia Chrystusa Króla  - Toruń - ul. Bażyńskich 19 - 3.01km